
Personalia
- Leeftijd
- 46 jaar
Skills, Digitale vaardigheden
Rijbewijs en talenkennis
Talen (spreken)
Talen (schrijven)
Rijbewijs
Dit ben ik
Mijn dromen en ambities
Niet achter de feiten aanlopen, maar problemen voorkomen. Door tijdig situaties te signaleren en deze op waarde te kunnen schatten kunnen een hoop problemen worden voorkomen.
Het adviseren en coachen van medewerkers en leidinggevende hoe om te gaan met verzuim, vereist een bepaalde nonchalance, verantwoording, en accuratesse om helderheid en duidelijkheid te krijgen aangaande een verzuimdossier. Een duidelijke, vriendelijke maar kordate communicatie is hierin van belang. Dit is voor mij een comfortabele omgeving waarin elke keer weer nieuwe uitdagingen zie liggen.
Immers geen enkel dossier mag je met elkaar vergelijken. Jezelf hierin blijven ontwikkelen en uitdagen vindt ik belangrijk.
Vasthouden, doorzetten, oplossingen zien en bespreken, flexibel in denken en doen, dat omschrijft mijn werkwijze.
Wat breng ik mee?
Mijn huidige situatie
Werkervaring
Aug 2017– heden Verzuim- en vitaliteitsadviseur Stichting Schakelring, Waalwijk
Adviseren op het gebied van verzuim- en arbeidsongeschiktheid, vitaliteitbeleid en duurzame inzetbaarheid. Centrale spil in het re-integratieproces; verantwoordelijk voor het bewaken en aansturen van het verzuim- en re-integratieproces in het kader van Wet verbetering Poortwachter. Adviseren aan de werkgever en HR met betrekking tot oplossingen. Verslaglegging van de ondernomen acties in het verzuimbegeleidingsysteem.
2017- juni 2017 Re-integratie coach, WVP, 2e spoor Bakker & Bosch HR diensten, Waalwijk
Werkzaam ten behoeve van Outplacement en Re-integratietrajecten. Kerntaken bestaan uit het zelfstandig begeleiden van mensen op het gebied van outplacement en/of re-integratietrajecten 2e spoor. Daarnaast ondersteuning bieden op het gebied van Werving en Selectie, Uitzenden, Human Resource Consultancy en Coaching & Training.
2012-2016
Mobiliteitscoach, USG Restart,‘s-Hertogenbosch
Begeleiden van kandidaten op de werkvloer gedurende en na
plaatsing. Het geven van groepsgewijze sollicitatietrainingen.
Het voeren van coachgesprekken, rapporteren van het trajectverloop richting opdrachtgever, acquisitie plegen en het afleggen van bedrijfsbezoeken. Voeren van diagnostische gesprekken voor opdrachtgevers, adviseren van (potentiële) werkgevers over wet- en regelgeving en subsidiemogelijkheden.
Leerdoelen opstellen voor kandidaten en aan de hand hiervan een persoonlijk ontwikkelplan opstellen. Bemiddelen bij arbeids-conflicten, contact onderhouden en maken met het netwerk van de kandidaat, zowel in de gezinssituatie als met hulp-verleningsinstanties (doelgroepen: Wajong, WW, WWB, ZW)
2011Projectcoördinator, People in Transfer, ’s-Hertogenbosch
Coördineren van alle fasen binnen projecten, realiseren van planningen, afstemming met klanten, organiseren van interne kick-offs en externe informatiebijeenkomsten
2010 Programmabegeleider, COA, Vught
Coördineren van het basisprogramma. Zorgdragen voor de organisatie en uitvoering van groepsgerichte informative-bijeenkomsten. Uitvoeren van het sanctionering- en stimuleringsbeleid.
2009-2010
Mobiliteitscoach, USG Restart,‘s-Hertogenbosch
2006-2009 Intercedente
Start People Medi Interim, locatie ‘s-Hertogenbosch
Het werven, uitzenden en detacheren van Flex-krachten. Werven van nieuwe bedrijven, relatieonderhoud van actieve en inactieve klanten.
Meer over mij
Werkgebied


