Personalia
- Leeftijd
- 58 jaar
Skills, Digitale vaardigheden
Skills, Soft skills
Rijbewijs en talenkennis
Dit ben ik
Mijn dromen en ambities
Ik ben op zoek naar een nieuwe uitdaging. Onlangs heb ik een Post HBO opleiding Job coaching afgerond. Ik ben 15 jaar werkzaam als werkbegeleider bij het Volkshuis in Zutphen. Dit is een plek waar we samen met mensen met een arbeidsbeperking een restaurant runnen. Ik heb zeer veel ervaring in het omgaan met mensen met diverse arbeidsbeperkingen. Hiervoor heb ik een opleiding werkbegeleider gevolgd.
DISC, leer mij beter kennen
Om het rapport goed te lezen kijk je naar de vier afzonderlijke scores en de samenhang daartussen. Niemand is 1 kleur. Het geheel wordt bepaald door de mix van de 4 scores.
- Taakgericht
- Daadkrachtig
- Extrovert
- Inspirerend
- Mensgericht
- Stabiel
- Introvert
- Conformerend
Hier ben ik écht goed in
Omgaan met jonge mensen die hulp nodig hebben op een rustige beschouwende manier.
Wat breng ik mee?
Zo omschrijven anderen mij
Trouw, duidelijk, eerlijk en betrokken.
Mijn huidige situatie
Werkervaring
15 jaar werk coach in de keuken van het Volkshuis in Zutphen
Bijna 5 jaar als assistent personeelszaken bij het Volkshuis in Zutphen administratief verantwoordelijk voor 20 clienten.
4 jaar coördinator werving en selectie voor flexibele team voor Eurest Nederland.
Opleidingen
Combo Emonomy post HBO opleiding Job coach.
Meer over mij
Zo besteed ik mijn vrije tijd
Mijn grootste hobby’s zijn lezen en koken. Hieruit komt voort dat ik graag mensen om me heen verzamel om voor te koken en gezellig samen mee te eten. Verder wandel ik graag met de hond of met menselijk gezelschap. Ik ga graag op reis.
Werkgebied