

Ron Terweij
Ervaren Incident- en Problem manager / administratief medewerker zoekt baan in omgeving Arnhem - Nijmegen
Personalia
- Leeftijd
- 68 jaar
Rijbewijs en talenkennis
Talen (spreken)
Talen (schrijven)
Rijbewijs
Dit ben ik
Mijn dromen en ambities
Klantgericht werken
In mijn functie als Incident en Problem manager heb ik veelvuldig te maken gehad met verstoringen, waarbij klanten getroffen werden.
Dit soort verstoringen had altijd prioriteit en er werd alles aan gedaan om het ongemak voor de klanten zoveel mogelijk te beperken. Ik was regelmatig voorzitter van een oplosteam, waarbij ik het team aanstuurde en communiceerde over de voortgang met het management.
Anderen overtuigen en beïnvloeden
In mijn functie als Incident en Problem manager was het telkens weer nodig om technische medewerkers weer te overtuigen van het nut van deze 2 processen. Vooral was het van belang was om verstoringen goed te registreren, waardoor vervolg verstoringen vermeden konden worden. Door middel van rapportages kon je dan bv een afname van het aantal verstoringen aantonen.
Anderen begeleiden
Voor de processen Incident en Problem management heb ik medewerkers begeleid hoe ze om moesten gaan met de verschillende facetten (o.a. invullen registratietool) van de processen.
Anderen aansturen
In mijn functie als Incident en Problem manager was ik bij verstoringen voorzitter van het team dat voor een oplossing van de verstoring moest zorgen.
Samenwerken en overleggen
In mijn functie als Incident manager was het noodzakelijk om goed samen te werken om zodoende te komen tot bv snelle oplossingen van verstoringen. Bij grote verstoringen werden er meteen overleggen met betrokken afdelingen georganiseerd om zodoende de impact (o.a. hoeveel klanten / gebruikers zijn getroffen) van een verstoring in beeld te krijgen.
In mijn functie als Problem manager hield ik wekelijks met teams overleg over de voortgang van openstaande problemen. Indien nodig escaleerde ik naar management dat de voortgang onvoldoende was.
Plannen en organiseren
In mijn functie als Problem manager heb ik regelmatig proces update sessies moeten organiseren om zodoende de medewerkers up to date te houden van de wijzigingen.
Schrijven en rapporteren
In mijn functie als Incident en Problem manager heb ik proces- werkinstructies, reference cards, verstoringsverslagen en rapportages gemaakt.
Wat breng ik mee?
Mijn huidige situatie
Werkervaring
01-01-1997 tot 01-05-2013
Medewerker support ict. Incident en Problem manager volgens ITIL bij ING..
Coördineren van verstoringen in het betalingsverkeer.
Beschrijven cq maken van processen, werkinstructies, quick reference cards, maand- kwartaal en jaaroverzichten
Opleidingen
01-02-2013 tot 01-07-2013
Ik heb de cursus ICT beheerder WEB4 (MBO) bij EVC centrum Nederland gevolgd en afgerond, omdat ik wilde zien wat al mijn cursussen en werkervaring waard zijn.
Meer over mij
Werkgebied


