Personalia
- Leeftijd
- 67 jaar
Rijbewijs en talenkennis
Talen (spreken)
Talen (schrijven)
Rijbewijs
Dit ben ik
Mijn dromen en ambities
Geachte heer/mevrouw,
Langs deze weg wil ik u vragen of er bij uw organisatie op de korte termijn vacatures zijn voor een civieltechnisch tekenaar/ontwerper en werkvoorbereider. Na mijn studie H.T.S weg- en waterbouwkunde heb ik geruime tijd gewerkt als tekenaar/ontwerper of werkvoorbereider voor verschillende civieltechnische projecten en ik denk hierdoor over voldoende kennis te beschikken om de functie tekenaar/ontwerper/werkvoorbereider bij uw bedrijf te vervullen. Voor mijn overige vaardigheden verwijs ik u naar mijn CV.
De mogelijkheden binnen uw organisatie spreken mij bijzonder aan. Gezien mijn opleiding en werkervaring denk ik een goede bijdrage te kunnen leveren aan uw organisatie.
Indien u nog vragen heeft, dan ben ik natuurlijk bereid om één en ander toe te komen lichten in een oriënterend gesprek.
Ik hoop snel iets van u te vernemen.
Hoogachtend,
M. Ramezani
Wat breng ik mee?
Mijn huidige situatie
Werkervaring
01-06-2008 tot 01-09-2013
Constructief CAD-tekenaar civiel
2002 tot 2008
Tekenaar/Ontwerper
Opleidingen
04-06-1990 tot 04-03-1996
HBO (civilele techniek)
1977 tot 1979
Wiskunde
Meer over mij
Werkgebied