Talentcard®
Overzicht profielen
Talentcard van Tomás Nijman

Tomás Nijman

Personalia

Portfolio

Skills, Digitale vaardigheden

  • Facebook
  • Twitter
  • Office 365
  • MS Word
  • MS Sharepoint
  • MS Powerpoint
  • MS Excel
  • Linkedin
  • Wordpress
  • Instagram
  • Html

Skills, Soft skills

Rijbewijs en talenkennis

Talen (spreken)
  • Engels
  • Nederlands
  • Duits
  • Frans
  • Spaans
Talen (schrijven)
  • Engels
  • Nederlands
  • Duits
  • Frans
Rijbewijs
  • AM - Brommer en scooter

Dit ben ik

Mijn dromen en ambities

Ik heb een bepaalde focus op (geo)politieke ontwikkelingen en in het bijzonder onze huidige socio-economische instituties die zorgen voor de samenleving waar we nu in leven. Het blijft mij fascineren hoe dit altijd in beweging is en dat de kracht van ideeën nooit op zal raken.

Het is dan ook uiteindelijk mijn droom om deze interesse te kunnen botvieren in een functie die mij de ruimte geeft om de veranderkracht van ideeën te benutten. Hoe dit uiteindelijk vorm zal krijgen dat blijft de vraag.

Hier ben ik écht goed in

Ah, de bekende zelfanalyse. Nou hier komt hij hoor. Ik denk dat ik een filosofische inslag heb als persoon en dan ook veel voldoening haal uit het constant leren van nieuwe praktische en theoretische vaardigheden. Ik absorbeer snel nieuwe informatie en lees, luister en kijk constant verschillende vormen van media. Een van mijn favoriete bezigheden is dan ook deze informatie weer bediscussiëren met anderen om mijn denkbeelden te toetsen aan de werkelijkheid en daar waar nodig deze aan te passen.

Door mijn interdisciplinaire academische achtergrond en van nature brede blik ben ik in staat om complexe maatschappelijke, socio-economische en politieke kwesties te analyseren en hierbij problemen vanuit verschillende disciplinaire invalshoeken te benaderen, om uiteindelijk tot nieuwe inzichten of oplossingen te komen. Problemen aanvliegen door niet alleen binnen een bepaalde discipline naar oplossingen te kijken maar verschillende invalshoeken gebruiken om tot een bevredigende oplossing te komen.

Dit is op academisch niveau voornamelijk toegespitst op geschiedenis, internationale betrekkingen, filosofie en (geo)politieke kwesties. Professioneel heb ik tot nu toe voornamelijk kennis opgedaan over de stand van zaken op de kruising van IT en Onderwijs in Nederland.

Ook kan ik goed met technologie omgaan. Heb veel ervaring van jongs af aan met zowel computerhardware, netwerken en software. Ik bouw zelf mijn eigen pc's. Kan overweg met meerdere besturingssystemen, zowel Linux, Mac OS als Windows en heb basale kennis van een breed scala aan softwarepakketten.

Hiernaast ben ik goed in het samenwerken met verschillende personen en is er meerdere keren tegen mij gezegd dat ik een verbindende persoonlijkheid heb in een professionele omgeving. Ik kan goed de verschillende perspectieven van personen begrijpen en inzichtelijk maken voor andere door middel van duidelijke communicatie.

Ik wil graag werken als

Functie(s):
  • beleidsanalist
  • beleidsmedewerker
  • beleidsondersteuner
  • beleidsonderzoeker
  • supportmedewerker ict
  • assistent-systeembeheerder
Sector(en):
  • Media & Journalistiek
  • Onderwijs
  • Onderzoek
  • Overheid
  • Reizen & Recreatie
Dienstverband(en):
  • Vast
  • Tijdelijk
Salaris:
  • 3.500 - 5.000
Aantal uren:
  • 32-40 uur

Wat breng ik mee?

Zo omschrijven anderen mij

Personen hebben mijn in het verleden omschreven als flexibel, flexibel, enthousiast en empathisch. Ik luister nauwlettend en onderhoud makkelijk contact met een brede hoeveelheid mensen. Vanuit maatschappelijk idealisme ben ik gedreven om een positieve bijdrage te leveren aan de maatschappelijke vraagstukken die op mijn pad komen.

Over het algemeen breng ik tijdens het brainstormen snel nieuwe ideeën op tafel die voortkomen uit de brede oriëntatie die ik over het algemeen heb. Ik laveer makkelijk tussen verschillende onderwerpen en ben hierdoor in het bijzonder goed in de beginnende fases van brainstormen op zoek naar nieuwe ideeën.

Mijn huidige situatie

Huidige werkgever:
  • Kennisnet
Functie(s):
  • supportmedewerker ict
Sector(en):
  • Onderwijs
Carrièreniveau:
  • Starter
Beschikbaar vanaf:
  • Per direct

Werkervaring

SYSTEM SUPPORT

Kennisnet
April 2020 t/m Jan 2025

Interne en externe support leveren voor alle Kennisnet diensten. Hiernaast meerdere diensten gemigreerd en nauw samengewerkt in projecten met zowel de PO-Raad als de VO-Raad.

PROJECTASSISTENT

Diversion
September 2019 - Februari 2020

Geassisteerd bij het uitrollen van het programma
'Moneyways´. Een armoede- en
schuldenpreventieprogramma wat zich inzet voor een generatie zonder geldproblemen.

DATA ANALYST

Marlink
Nov 2018 t/m December 2019

Onderdeel van het 'Data Digitalization' project.

FACE TO FACE ENQUÊTEUR

I&O Research
Feb 2013 t/m Nov 2018

Voornamelijk bezig gehouden met dataverzameling. Dit werd gebruikt door bedrijven, overheid en andere
opdrachtgevers om socio-economische kwesties in kaart te brengen.

Opleidingen

UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM
Master - Geschiedenis van de Internationale Betrekkingen
2017 - 2018

Mijn focus binnen deze masterstudie lag op instituties en de invloed van deze instituties op onze maatschappij. Zo heb ik onderzoek gedaan naar corruptie binnen Nederlandse financiële instituties, de geschiedenis van de transitie naar een neoliberaal economisch model in Groot-Brittannië en de toegenomen ongelijkheid binnen Westerse
maatschappijen.

UNIVERSITEIT UTRECHT
Bachelor - Liberal Arts and Sciences
2012 - 2016

Een interdisciplinaire bachelor waarin ik uiteindelijk voor de hoofdrichting Politieke Geschiedenis en Internationale Betrekkingen heb gekozen.

Meer over mij

Zo besteed ik mijn vrije tijd

Recentelijk ben ik teruggekeerd van een anderhalf jaar lange reis door de wereld waarin ik meerdere meerdaagse hikes door de bergen heb afgelegd. Dit is dan ook wel één van mijn grootste hobby's, hiken in de natuur en dan het liefst in het hooggebergte. De laatste anderhalf jaar heb ik meerdere duizenden kilometers gewandeld in Kyrgizië, Tajikistan, Japan, Nieuw-Zeeland en Australië. De laatste zes maanden heb ik 3058 kilometer aan één stuk gewandeld op de 'Te Araroa'. Een thru hike dwars door Nieuw-Zeeland, van het noordelijkste puntje van het Noordereiland tot aan het zuidelijkste puntje van het zuidereiland.

Naast mijn liefde voor (thru)hiken houd ik van het bijwonen van concerten. Het luisteren naar allerhande podcasts. Ik schaak in mijn vrije tijd veel en lees alles wat los en vast zit op het gebied van de geschiedenis van dit spel en de verschillende tactieken en technieken om zodoende mijzelf te verbeteren en uit te dagen. Naast schaakboeken lees ik voornamelijk een combinatie van non fictie boeken en science fiction.

Om te weten naar welke concerten ik nou precies moet gaan ben ik ook altijd op zoek naar nieuwe artiesten om te beluisteren. Dit in combinatie met de periodieke bedevaart naar een arthousebioscoop vat wel grotendeels samen wat ik fijn vind om te doen.

Quote

'Er is niets krachtigers dan een idee waarvan zijn tijd is gekomen' - Victor Hugo

Werkgebied

  • Leidschendam 25km
Talentcard®