
Personalia
- Leeftijd
- 66 jaar
Rijbewijs en talenkennis
Talen (spreken)
Talen (schrijven)
Rijbewijs
Dit ben ik
Mijn dromen en ambities
Vrijwilligerscentrale ‘Het Bolwerk’
Werkzaamheden: Sinds kort verzorg ik de intake van nieuwe vrijwilligers. Ook onderhoud ik de contacten met organisaties waar vrijwilligers worden geplaatst.
Vrijwilligerswerk:
Gedurende twee middagen per week verzorg ik rondleidingen op het openluchtmuseum ‘De Sûkerei’ te Damwâld (ook in Engelse en Duitse taal). Ook begeleid ik leerlingen van het lager onderwijs die een educatief bezoek brengen aan dit museum in schoolverband.
Coördinator Jeugdclubs Gereformeerde en Hervormde Kerk te Damwâld:
Ondersteunen van de Jeugdclub begeleiders, voorzitten van vergaderingen, zoeken van vrijwilligers en mede-organiseren van verschillende activiteiten gedurende het winterseizoen (oktober – maart). Tevens vertegenwoordig ik deze Jeugdclubs in de overkoepelende Jeugdraad. Sinds medio 2013 ben ik voorzitter van deze Jeugdraad.
Wat breng ik mee?
Mijn huidige situatie
Werkervaring
01-11-1980 tot 01-04-2012
Diverse functies uitgeoefend bij ING Bank te Leeuwarden. Vanwege reorganisatie ben ik momenteel weer geheel beschikbaar op de arbeidsmarkt
Opleidingen
01-09-1997 tot 01-05-2000
MBO richting Commercieel Administratief Medewerker. Diploma gehaald met hoge cijfers. Ook heb ik een Employability scan gedaan bij Meurs HRM te Zwolle. Uitkomst niveautest; MBO+)
01-09-1971 tot 01-05-1975
MAVO 4 diploma behaald. School; MAVO de Saad te Damwald
Meer over mij
Werkgebied


