Talentcard®
Overzicht profielen
PS

Peter Seinen

Personalia

Leeftijd
65 jaar

Portfolio

Rijbewijs en talenkennis

Talen (spreken)
  • Engels
  • Nederlands
  • Duits
Talen (schrijven)
  • Engels
  • Nederlands
  • Duits
Rijbewijs
  • B - Personenauto
  • E - Aanhanger

Dit ben ik

Mijn dromen en ambities

Personalia
Naam: Peter Arend Seinen
Nationaliteit: Nederlandse
Rijbewijs: BE

Profielschets
• Sterke analytische vaardigheden.
• Veel ervaring met werken in multidisciplinaire teams.
• Ik ben een specialist op het gebied van vaste stof chemie en fysica, en heb daaromheen zeer brede wetenschappelijke kennis opgebouwd:
o Kennis van een breed scala aan fysische meetmethoden (met name spectroscopie).
o Kennis van thermodynamisch modelleren.
o Kennis van een breed scala aan chemische analysetechnieken (onder anderen: elektronen microscopie, oppervlakte- en bulk analyses, gasanalyse, et cetera).
o Bekend met Design for Six Sigma (product ontwikkeling en proces optimalisatie met behulp van statistische technieken).
Ik realiseer verbeteringen en vind oplossingen voor problemen door wetenschap en statistiek te combineren. Ik werk in een multidisciplinair team als teamlid, niet als manager. Ik ben een diepgraver.

Wensen
Een functie waarin mijn sterke punten optimaal tot hun recht komen. Mijn grote passie is kenniscreatie. Ik wil graag alles begrijpen en weten.


Werkervaring
1986- 2013: Ontwikkelingenieur Philips Lighting BV Eindhoven
Details: zie werkervaring uitgebreid



Werkervaring uitgebreid (1986- 2013)
• Procesverbetering van extrusie processen voor (hoge temperatuur resistente) keramische materialen voor gebruik in gasontladingslampen (1 jaar).
• Ontwikkelen van nieuwe hoge temperatuur (1500K) resistente materialen voor gebruik in gasontladingslampen (2 jaar).
• Onderzoek naar degradatie van resistente materialen door corrosieve metalen en halogeniden bij hoge temperaturen in gasontladingslampen (8 jaar).
• Verbeteren van de efficiëntie van gasontladingslampen door toepassing van nieuwe metaal halogeniden (4 jaar).
• Optimalisatie productie rendement en schaalvergroting van productieprocessen van metaal halogeniden voor toepassing in gasontladingslampen (5 jaar)
• Ontwikkelen van micro coating technologieën toegepast op fluorescentie materialen (5 jaar).
• Ontwikkelen van micro coating technologieën toegepast op metalen onderdelen van gasontladingslampen (1 jaar).

Afgeronde leidingen
• 1972- 1979: HAVO-VWO Erasmus college Zoetermeer
• 1979- 1986: Chemie (doctoraal) Rijksuniversiteit Leiden

Nevenactiviteiten (hobby’s)
o Sportduiken (bestuurslid Duik Team Eindhoven)
o Onderwaterarcheologie (bestuurslid stichting Mergor in Mosam)
o Archeologie (bestuurslid Archeologisch Vereniging Kempen-Peelland)

Extra vaardigheden
o Goede beheersing talen geschreven en gesproken:
o Nederlands
o Engels
o Duits
o Computervaardigheid:
o Bekend met diverse software pakketten als Office, Photoshop, Adobe Illustrator

Wat breng ik mee?

Mijn huidige situatie

Functie(s):
  • operationeel medewerker laden / lossen
Sector(en):
  • Techniek
Carrièreniveau:
  • Ervaren
Beschikbaar vanaf:
  • Per direct

Werkervaring

Philips Lighting Eindhoven
Ontwikkelingenieur voorontwikkeling en fabrieksontwikkeling

Opleidingen

Doctoraal scheikunde
Rijksuniversiteit Leiden
1979- 1986

Meer over mij

Werkgebied

  • Veldhoven 100km
Talentcard®