
Personalia
- Leeftijd
- 66 jaar
Rijbewijs en talenkennis
Talen (spreken)
Talen (schrijven)
Rijbewijs
Dit ben ik
Mijn dromen en ambities
Ik ben werkzaam geweest als assistent productieleider / plaatsvervangend productieleider voor Esbi Bouw Ecobouw (onderdeel van Ter Steege Groep) in Vroomshoop. Vanuit deze functie was ik (mede)verantwoordelijk voor de aansturing van de werkplaats en bood ik ondersteuning aan de tekenkamer en het bouwpersoneel. Bovendien droeg ik ondermeer zorg voor het voorraadbeheer en de inkoop daarvan. Flexibiliteit en inzicht in de werkzaamheden waren essentieel voor mijn functie, waarbij ik vaak snelle beslissingen moest nemen.
Door mijn vorige functies, waaronder de functie van timmerman / voorman timmerman, ben ik goed in staat om in een team te werken, maar ook om zelfstandig te functioneren. Ik wil graag scholingen volgen, omdat ik mee wil groeien, bij wil blijven en mijn kennis uit wil breiden wat nodig is voor mijn functie. Op basis van mijn kennis en ervaring ben ik multifunctioneel inzetbaar op velerlei gebied.
Esbi Bouw heeft mij in allerlei opzichten een goede leerschool geboden.
Door een reorganisatie bij Esbi Bouw als gevolg van de economische situatie ben ik werkzaam geweest als productiemedewerker bij de prefab en kozijnenafdeling van timmerfabriek WEBO in Rijssen.
Hierna ben ik door Esbi Bouw gevraagd om tijdens kortlopende projecten als voorman timmerman om productie aan te sturen en daar waar nodig mee te helpen.
Omdat ik heel graag wil werken is dit de drijfveer om op zoek te gaan naar een afwisselende functie, in een inspirerende werkomgeving en wil ik mijn talenten en kwaliteiten inzetten.
Graag wil ik mij aan u presenteren. Voor meer informatie over mijzelf, mijn functie en mijn opleiding verwijs ik u naar mijn curriculum vitae. Vanzelfsprekend ben ik graag bereid mijn verzoek persoonlijk met u te bespreken.
Hobby: fotografie, Tanzania/Kenia, tuinieren, voetbal
Wat breng ik mee?
Mijn huidige situatie
Werkervaring
ARBEIDSVERLEDEN:
16 juni 2014 - 20 juli 2014 Esbi Huis
Het monteren en afwerken van dakelementen en goten nieuwbouwwoningen
3 jan. 2014 – 28 febr. 2014 Esbi Huis
Voorman timmerman om de productie aan te sturen en daar waar nodig bij te springen tijdens een kortlopend project betreffende het realiseren van 15 recreatiewoningen
23 sept. 2013-28 nov 2013 Esbi Bouw
Als oproepkracht, werkplaatstimmerman / werkvoorbereider
(Uittrekken van materialen die op de bouw nodig zijn)
21 mei 2012 – 07 dec 2012 Timmerfabriek WEBO Rijssen
Afmontage medewerker, zowel bij de prefab als bij de kozijnen afdeling
2002 –01 mei 2012 Esbi Bouw / Esbi Ecobouw / Eco Bouwelementen. (houtskeletbouw)
Werkzaam als assistent productieleider / plaatsvervangend productieleider
Meest voorkomende werkzaamheden:
Het (mede) aansturen van de werkplaats
Kwaliteitscontrole van het werk
Ondersteuning tekenkamer en bouwpersoneel
Als leermeester leerlingen begeleiden
Verantwoordelijk voor de hout en plaatmaterialen en de bestellingen daarvan
Orders bespreken en plaatsen bij vertegenwoordigers
Opstellen en uitbrengen van offertes
Uittrekken van materialen die op de bouw nodig zijn
Magazijnwerkzaamheden zowel het bijhouden als de bestellingen daarvoor / balansen per computer
Verantwoordelijk voor veiligheid / gereedschappen / materialen en onderhoud gebouwen
Toolboxmeetingen
Werkplekinspecties
1984 – 2002 Werkzaam als timmerman / voorman timmerman bij Esbi Bouw / Esbi Ecobouw
1983 – 1984 Werkzaam als timmerman in een kibboets in Israël
1974 – 1984 Werkzaam als timmerman bij diverse bouwbedrijven
(bouwbedrijf Kleinjan Daarle, Skeletbouw Vroomshoop,
bouwbedrijf Koopmans Enschede, bouwbedrijf Nijhuis Rijssen)
Opleidingen
LTS Timmeren
VCA
Meer over mij
Werkgebied


