Talentcard®
Overzicht profielen
Talentcard van Jolande Meijer

Jolande Meijer

Personalia

Leeftijd
64 jaar

Portfolio

Rijbewijs en talenkennis

Talen (spreken)
  • Duits
  • Engels
Talen (schrijven)
  • Engels
  • Duits
Rijbewijs
  • B - Personenauto

Dit ben ik

Mijn dromen en ambities

Samenvatting:
Ik ben een echte duizendpoot en kan veel dingen tegelijk en toch overzicht behouden. Mijn naam is ********** en ik woon in Almelo. Ik heb een HBO opleiding en heb veel ervaring in het begeleiden van mensen (ook binnen hun eigen leefomgeving) met een stoornis binnen het autisme spectrum (ASS) en een psychiatrische problematiek. De laatste jaren heb ik mij gespecialiseerd in het coachen van mensen, groepen en leiding geven aan groepen. Na jaren gewerkt te hebben als (traject)begeleider in de psychiatrie en daarna als bureaumanager en coach/trainer, ben ik nu op zoek naar een functie waarin ik mijn verscheidenheid aan (levens)ervaringen volledig kan inzetten vanuit mijn liefde voor de zorg en vooral autisme en/of psychiatrie als ook het welzijn van de mens in het algemeen.

Ambitie:
Mijn ambitie is om te werken binnen een organisatie die staat voor een fantastisch product of dienst en er alles aan doet om dit op een inspirerende en effectieve manier neer te zetten. Waar ik de mogelijkheid heb om mijn kwaliteiten in te kunnen zetten en deze over te dragen aan anderen. Een organisatie die de mens ziet als een individu met mogelijkheden en die problemen ziet als (tijdelijke) obstakels om deze mogelijkheden te erkennen en te realiseren. Daarnaast heb ik de ambitie om mezelf te ontwikkelen binnen een organisatie die ontwikkeling op alle vlakken als vanzelfsprekend ziet.

Cultuur:
Een cultuur waarin men “samen” eraan werkt om de missie en de visie van de organisatie ten volle te laten bloeien en waar men oog heeft voor elkaars kwaliteiten en hier volledig voor wil staan, wat zich o.a. uit in een grote inzet, eigen verantwoordelijkheid en plezier in het werk.

OVERIG
Persoonlijke ontwikkeling Lezen, volgen van verschillende cursussen, filosoferen, yoga, spiritualiteit, verder ontwikkelen op het gebied van begeleiding, coaching en training.

Persoonlijke waarden Een verschil maken voor mensen, bijdragen aan het goede in de wereld en aan mensen, vriendelijkheid en harmonie.

Persoonlijke kwaliteiten Geduld, begrip, lange adem, realistische kijk, geef niet snel op, zie na tegenslagen meestal wel weer nieuwe mogelijkheden, maak makkelijk contact, laat me niet snel door iets weerhouden, oog voor de verantwoordelijkheid van mezelf als ook van de cliënt.

Valkuilen: kan wel eens teveel willen doen en moet mezelf dan terugfluiten. Geneigd om teveel zelf te willen doen, terwijl ik hulp van collega’s kan vragen.

Hobby’s Tijd doorbrengen met mijn 2 kinderen, vrienden en familie, natuur, muziek, zingen in bands, filosofie.

Sport Zwemmen, paardrijden, wandelen, fietsen.

Wat breng ik mee?

Mijn huidige situatie

Functie(s):
  • kwaliteitscoördinator
  • kwaliteitsfunctionaris
Sector(en):
  • Voeding & Beweging
Carrièreniveau:
  • Ervaren
Beschikbaar vanaf:
  • In overleg

Werkervaring

Juli 2014-heden Kroek&Partners (Interim Jeugdzorg B.V.)
Breed inzetbaar voor het bieden van dagbesteding, woon- en activiteitenbegeleiding aan jongeren en volwassenen in de gehandicaptenzorg, psychiatrie, jeugdzorg en autisme begeleiding.

Heden: vaste invaller woonbegeleiding bij Aveleijn, St. Antoniushuis te Denekamp, aan mensen met ASS (autisme spectrum stoornis)met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking.

Heden: het bieden van 1 op 1 begeleiding aan een jonge vrouw met een ernstige verstandelijke beperking en gedragsproblematiek vanuit het Interventie Team bij Aveleijn (’t Brock te Almelo).

Heden Begeleiding oud cliënt
In mijn vrije tijd begeleid ik kosteloos een vrouw en haar dochter, beiden met het syndroom van Asperger(ASS). Binnenkort starten we met het ontwikkelen van een programma voor scholen over het begeleiden van kinderen en jongeren met ASS.

Jan.2014-juli 2014 Autizorg de Eschrand
Begeleider van kinderen en jong volwassenen met een ernstige aandoening binnen het Autisme Spectrum Stoornis. (ASS)
Interne woonbegeleiding van een aantal jongeren met ASS.

19 mei 2014 Alpha College te Hardenberg
Voor de BBL leerlingen 2x een workshop gegeven over “wie ben jij als begeleider in de begeleiding van mensen met autisme?”

Oktober 2013 Gemeente Hengelo
Workshop “omgaan met teleurstellingen” gegeven.

Augustus 2013 Werkervaring Zorgaccent
Team coaching: bij verschillende coaches werkervaring opdoen, zien en ervaren van verschillende aanpakken per coach en per team.

Jan.2013-juni 2013 Eigenaar van Gewoonslim
Training & coaching
www.gewoonslim.com

Sept. 2007-Dec. 2011 Bureau Manager / coach / trainer Tools4Life
Verantwoordelijk voor de complete gang van zaken van het bedrijf.

TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN:
Rechterhand van de directeur
Database-, cliëntenbeheer en telefoonbeheer.
Acquisitie
Contacten met zakelijke partners
Organiseren van events in het land
Introductie-avonden organiseren en leiden
Opleiden en coachen van introductieleiders en coaches.
Opleiden van en leiding geven aan assisteerteams.
Ontwikkelen, schrijven en leiden van seminars en cursussen
Individuele en groepscoaching.

Sept. 2004-aug. 2007 Trajectbegeleider
Begeleiden van volwassenen met een psychiatrische beperking en grote afstand tot de arbeidsmarkt, naar duurzaam betaald werk, vrijwilligerswerk, opleiding en /of stageplek. Locatie de Oostermaat, Stichting Dimence ACT (Assertive Community Treatment),Team Psychiatrische Thuiszorg.
Veel ervaring met cliënten met een dubbele diagnose, psychiatrie en verslaving. Daarnaast ruime ervaring met autisme.

Juni 2001-Sept.2004 Activiteitenbegeleidster arbeid
Begeleiden en opzetten van arbeidsmatige activiteiten.
Begeleiden naar duurzaam vrijwilligerswerk binnen en buiten de instelling.
Dimence, locatie de Oostermaat te Almelo.

Sept. 2000-mei 2001 Stage activiteitenbegeleidster
Begeleiden en opzetten van activiteiten.
Dimence, locatie de Oostermaat te Almelo.

Sept. 1999-juni 2000 Stage groepsleider / activiteitenbegeleidster
Opzetten en begeleiden van activiteiten voor groepen en individuen.
Dimence, locatie DAC (dagactiviteiten centrum) de Klimop, te Almelo.

1992-1999 Medewerkster facilitaire dienstverlening
Verpleeghuis Eugeria, te Almelo

1985-1995 Praktijk voor pedicure, manicure en kunstnagels
Zelfstandige.

1982-1988 Vervaardigen en verkoop van emaille- en keramische sieraden
Zelfstandige.

1979-1982 Administratief medewerkster
Autobedrijf Muller, te Almelo

1977-1979 Telefoniste / receptioniste
Verpleeghuis Eugeria, te Almelo

Opleidingen

Jan. 2006-dec.2011 Tools4Life, te Amsterdam
Verschillende trainingen bij Tools4Life op het gebied van coaching, persoonlijk leiderschap en bewustwording, opleiding tot trainer / coach voor groepen en individuen op alle levensgebieden, o.a. werk, burn-out, communicatie, relaties en psychische problematiek.

2011 Presentatie cursus
Cursus presentatie van David Bloch, te Utrecht.

2011 Business Bootcamp
Open circles, te Utrecht

2007 Individual Placement and Support (IPS)
Trimbos Instituut, te Utrecht
Succesvol afgerond met een certificaat.

2007 Systematisch Rehabilitatiegericht Handelen (SRH)
Dimence te Almelo
Succesvol afgerond met een certificaat.

Nov 2006 Landmark Forum
Landmark Forum, te Amsterdam
Cursus op het gebied van persoonlijk leiderschap en coaching.

Sept. 2005-juni 2008 Uitbreiding werkveldkennis
Diverse korte trainingen op het gebied van wet- en regelgeving en werk, inkomen en re-integratie.

Sept. 2004-juni 2005 Trajectbegeleider
Saxion Hoogeschool, te Deventer (HBO)
Diploma behaald in juni 2005.

Sept. 1999-mei 2002 Sociaal Pedagogisch Werk, niveau 4
ROC, te Hengelo
Diploma behaald in mei 2002.

Sept. 1992-juni1993 Applicatie cursussen
Verschillende korte applicatiecursussen: gezichtsmassage, voet- en been massage, metamorfose- en reflexzone massage, technieken ter behandeling van mycosenagels, ingegroeide nagels, harsen van benen.

Sept. 1988 Nagelstyliste
Aanbrengen van kunstnagels met applicaties.
Certificaat behaald in 1988.

Sept.1980-juni 1981 Pedicure
Van den Berg Rechtering, te Oosterbeek
Opleiding tot voetspecialist met applicaties.

Sept. 1977-juni 1979 MAVO-4
Christelijke Mavo, te Almelo
Diploma behaald in juni 1979.

Sept. 1973-juni 1977 Lager Economisch en Administratief Onderwijs
Christelijke Scholengemeenschap LEAO, te Almelo
Diploma behaald in juni 1977.

Meer over mij

Werkgebied

  • Almelo 50km
Talentcard®