Personalia
- Leeftijd
- 39 jaar
Rijbewijs en talenkennis
Wat breng ik mee?
Zo omschrijven anderen mij
Ik kenmerk me door een focus op samenwerken en resultaatgerichtheid. Daarbij heb ik een voorkeur voor het adviseren bij en het organiseren van ruimtelijke projecten. Door mijn ervaringen als logistiek manager bij het Nederlands Film Festival, waar ik tien vrijwilligers onder me had, als wel door mijn vrijwilligerstijd in Kenia, waar ik onder andere de locals heb geholpen bij een efficiëntere werkstijl, is gebleken dat ik goed in staat ben om het overzicht bij projecten te bewaken. Bij deze projecten heb ik tevens leren omgaan met een diverse samenstelling van mensen, waardoor ik veel menservaring heb opgedaan en heb aangetoond hiermee overweg te kunnen. In mijn tijd als bestuurslid bij studentenvoetbalvereniging USVV Odysseus '91 was ik verantwoordelijk voor het in goede banen leiden van de op handen zijnde veldenverplaatsing. Hierbij heb ik leren omgaan met de verhoudingen die speelden tussen gemeente, Universiteit, Olympos (de uitbater), en de verschillende andere verenigingen op het terrein.
Mijn huidige situatie
Werkervaring
De Groene Grachten, stichting van Wubbo Ockels
• Functie: projectmanager
Van Campen Consulting, organisatie adviesbureau
• Functie: Beleidsadviseur.
• Opzetten en implementeren kwaliteitsmanagementsysteem.
• Rapporten opstellen en adviseren management team.
De Wijde Blik, communicatiebureau
• Opzetten / uitbreiden van 'Woondaten'; een project dat vergelijkbaar is met mijn businesscase 'cpomatch'.
Metafoor, ruimtelijk adviesbureau.
• Masteronderzoek naar de mogelijkheden van sociale media voor cpo.
Commissaris Beleid studentenvoetbalvereniging Odysseus '91.
• Odysseus ’91 heeft 450 leden en een begroting van 90.000 euro.
• Verantwoordelijk voor het lange termijnbeleid van de vereniging.
• De ‘geplande’ veldenverhuizing in goede banen geleid (de Uithof, Utrecht).
• Beleid opgesteld voor het opzetten van de zondagtak.
Lezing gehouden op congres 'de consument aan de knoppen'.
• Lezing voor circa 75 professionals uit de ruimtelijke ordening.
Werkzaamheden naast mijn studie, o.a.
• Koerier bij DHL Sameday, Utrecht (2007 – 2012).
• Vrijwilligerswerk in een weeshuis in Watamu, Kenia (2010).
• Vrijwilligerswerk bij Nederlands Filmfestival (2007); logistiek manager.
• Privé-chauffeur bij Brussaard, Maarssen (2005 – 2007).
• Verschillende commissies bij mijn studentenvereniging V.U.G.S.
• Verschillende commissies bij mijn voetbalvereniging, waaronder: clubblad, fotocommissie en toernooicommissie.
Opleidingen
Bij alle opleidingen is het diploma behaald.
Post Bachelor Kwaliteitsmanagement, Pro Education
• Lean, Six Sigma
• Afstudeeropdracht; kwaliteitsmanagementsysteem implementeren.
MSc Planologie, Universiteit Utrecht.
• Specialisatie: participatie, zelforganisatie, CPO, sociale media.
• Master onderzoek: Op welke manieren kunnen sociale media een cpo-proces faciliteren in het kader van woningbouw? Case studies: Sint Martenshof, WoonApps, cpomatch (eigen business case).
BSc Sociale Geografie en Planologie, Universiteit Utrecht.
• Specialisatie: Planologie, Stadsgeografie, Economische geografie.
• Bachelor onderzoek: Wat is de invloed van een Cruyff Court op de leefbaarheid van een wijk? Case Study: Kanaleneiland.
Meer over mij
Zo besteed ik mijn vrije tijd
Voetbal, schaken, film, muziek, fotografie.
Werkgebied