
Personalia
- Leeftijd
- 53 jaar
Rijbewijs en talenkennis
Talen (spreken)
Talen (schrijven)
Rijbewijs
Dit ben ik
Mijn dromen en ambities
Na bijna 30 jaar achtereenvolgens te hebben gewerkt is dan ook voor mij het doek in de recessie gevallen. Omdat ik niet thuis achter het glas wil zitten zal ik er ook alles aan doen om weer aan het werk te komen.
Mij hobby's zijn restauratie van oude auto’s. Ik heb vier jaar geleden de restauratie van mijn Mercedes uit 1982 afgerond. Hierbij de monteur ondersteund om de auto keuringsklaar te krijgen. De restauratie hield de reparatie van het plaatwerk in, het spuitklaar maken van de auto, het repareren en vervangen van het interieur en het vervangen van de dak- en interieurbekleding. Het reviseren van de motor en automaatbak en het aanpassen ervan naar Europese normen.
Wat breng ik mee?
Mijn huidige situatie
Werkervaring
2013 – 2014
CH-Scooters (Cor Hamstra) Leeuwarden
Cor Hamstra Tweewielers Drogeham
Branche: Tweewielers
Functie: Scooter- en bromfietsmonteur, verkoper, allrounder.
Werkzaamheden: Klanten adviseren bij de aanschaf en inruil van een bromfiets of (elektro)scooter. Reparaties en onderhoud van alle voorkomende slijtages maar ook bij schades. Schaderapporten opmaken voor de schade inspecteurs. Verkoop en inruil van bromfietsen en scooters. Inkoop onderdelen en assecoires. Contact onderhouden met leveranciers
en hun vertegenwoordigers. Het onderhouden van de website en verbeteringen toepassen daar waar nodig is. Zelfstandig runnen van de afdeling in Leeuwarden met alle voorkomende werkzaamheden.
1984 – 2004
De Jong Tweewielers Franeker
Branche: Tweewielers
Functie: Rijwiel-, scooter- en bromfietsmonteur, verkoper.
Werkzaamheden: Klanten adviseren bij de aanschaf van een nieuwe
(elektro)fiets, bromfiets of (elektro)scooter. Afstellen en repareren van fietsen, bromfietsen en scooters naar de wens van de klant, ook elektro fietsen en scooters. Reparaties en onderhoud van alle voorkomende
schades en/of slijtages van fietsen, bromfietsen en scooters. Bij schade contacten onderhouden met diverse verzekeringsinstanties.
Verkopen van fietsen, bromfietsen en scooters. Inkoop van onderdelen en bijhouden van magazijnvoorraad en winkel. Schoonhouden werkplaats.
2004 – 2013
New Line Licht en Geluid B.V. Harlingen
Branche: Elektrotechnische detailhandel
Functie: Algemeen technisch medewerker.
Werkzaamheden: Verwerken van inkomende orders, verzendklaar maken,
testen van apparatuur voor verzenden. Begeleiden en volledig afwikkelen van reparaties aan elektronische apparatuur.
Opleidingen
1988 – 1989 Centrum Vakopleiding voor Techniek (Werken en Leren / Rijwieltechniek) Leeuwarden Behaald.
1987 – 1988 Christelijke Technische School – CTS Leeuwarden
1985 – 1987 Mavo – Maria van Schuurman college Franeker Behaald
1983 – 1985 Mavo – Ulbe van Houten Sint Anna Parochie
Meer over mij
Zo besteed ik mijn vrije tijd
Restauratie van oude auto’s, scooters en oude motoren.
Motor rijden.
Werkgebied


