Personalia
- Leeftijd
- 44 jaar
Rijbewijs en talenkennis
Dit ben ik
Mijn dromen en ambities
In de 10 jaar waarin ik werkzaam ben geweest als leidinggevende in de (detail-)handel heb ik mijn organisatorische vaardigheden en mijn talent voor werken met mensen goed weten te benutten. Echter is er voor mij meer dan het opereren op de winkelvloer en daarom wil ik graag mijn talenten binnen een andere branche gaan uitdragen. Ik ben een echte 'mensenmens', kan goed communiceren en weet mijn zaken altijd goed te organiseren en te plannen, daarom kan ik ook goed meerdere ballen tegelijk in de lucht houden.
Een functie waarin ik dit kan combineren zou voor mij dan ook perfect zijn.
Hierbij denk ik aan een functie binnen de HR, Recruiting, Intercedent of een functie op een communicatieafdeling.
Wat breng ik mee?
Zo omschrijven anderen mij
Enthousiast, Positief, Humor, Kritisch, Probleemoplossend, Georganiseerd, Spin-in-het-web, Goede luisteraar.
Mijn huidige situatie
Werkervaring
Lidl Nederland:
2012-2014: Assistent Filiaalmanager; Organiseren en plannen van de werkzaamheden op de winkelvloer, aansturen van het personeel, assisteren en adviseren van de filiaalmanager. Maken van de personeelsplanningen, houden van sollicitatiegesprekken, onderhouden administratie in ruimste zin van het woord. In de praktijk ook opleider en begeleider van (nieuwe) medewerkers. Tevens meewerkend op de winkelvloer.
Kwantum Nederland BV:
2009-2012: Filiaalmanager: Algehele verantwoordelijkheid voor aansturing en coachen van het filiaal en personeel. Sollicitatie- en functioneringsgesprekken voeren, maken van planningen. Beheer van financiële, bedrijfs- en personeelsadministratie in de breedste zin. Tevens contactpersoon voor de OR. Tevens meewerkend op de winkelvloer als verkoper en inrichter van schappen.
2005-2009: Assistent Filiaalmanager: Verantwoordelijkheid voor diverse afdelingen binnen het filiaal en het gehele filiaal bij afwezigheid van de bedrijfsleider. Beheer van de bedrijfsadministratie, maken van personeelsplanningen. Opleiden en coachen van het personeel. Diverse werkzaamheden in de winkel, waaronder voeren van diverse verkoopgesprekken.
2004-2005 Hoofd Kassa-/Klantenservice: Taken en verantwoordelijkheden: Aansturen van de caissières, beheer administratie, diverse werkzaamheden in de winkel.
Opleidingen
- Post HBO Bedrijfskunde duaal, Hanzeconnect Groningen.Diploma behaald met cijfergemiddelde van een 8.
NB: Studie gevolgd op eigen initiatief en kosten.
- Small Business & Retailmanagement, AD HBO traject. Diploma behaald.
- (Audiovisuele) Journalistiek (HBO), Diploma behaald.
Meer over mij
Zo besteed ik mijn vrije tijd
Studeren, schrijven, koken, genieten van het leven
Werkgebied