Personalia
- Leeftijd
- 64 jaar
Rijbewijs en talenkennis
Talen (spreken)
Talen (schrijven)
Rijbewijs
Wat breng ik mee?
Zo omschrijven anderen mij
stress bestendig onder tijdsdruk kunnen werken. Zie in uitdagingen in plaats van problemen
Mijn huidige situatie
Werkervaring
Werkervaring
2007- 2013 Ameron BV ( NOV FPS ) Order management & Order Traffic
Kernactiviteiten order management
Managen van de orderstroom opdat de orders, tijdig voorzien van de juiste documenten en onder vereiste klantspecificaties bij de klant worden afgeleverd. Bewaken van de orderstroom, bijsturen indien noodzakelijk en daarvoor continue contact onderhouden met de planner, inkoop, productie, zusterorganisaties, klant en de externe transporteur.
Kernactiviteiten order traffic
Plannen en afroepen van het transport, ladingpapieren en facturen, zodanig dat de orderinformatie tijdig en juist in het systeem staat en het transport conform klantafspraken is geregeld.
Ameron BV Supervisor Shipping & Warehousing
Kernactiviteiten maar niet beperkt tot;
Leiding geven/ aansturen van 15 medewerkers. Zorg dragen dat alle fysieke processen binnen het bedrijf optimaal verlopen zodat er geen stagnering ontstaat in het productieproces . Zorg dragen voor een correcte en op een juiste wijze van het verpakken van materialen en belading in de vrachtwagen of containers. Verantwoordelijk voor de fysieke en administratieve voorraadbeheer.
Opleidingen
Opleiding
Havo ( 1974- 1979)
Ms Word, MS Exel ( 2004 )
Coachend leiding geven 2004- 2007
EHBO & BHV. 2008 – heden( ieder jaar herhaling)
Talenkennis: Nederlands, Engels.
Meer over mij
Zo besteed ik mijn vrije tijd
Hobby’ s
Edelstenen & kristallen, wandelen, fietsen & spinning.
Werkgebied