Jeroen Wormgoor
grafisch afwerker, werkvoorbereider, calculator, orderbegeleider, planner of medewerker binnendienst.
Personalia
- Leeftijd
- 55 jaar
Rijbewijs en talenkennis
Talen (spreken)
Talen (schrijven)
Rijbewijs
Dit ben ik
Mijn dromen en ambities
Mijn naam is ***** en ik ben vanaf 1988 werkzaam in de grafische industrie. De laatste 7 jaren als productieleider en daarvoor als afdelingschef After Press bij een drukkerij te Hengelo. Ik denk dat ik met mijn vakmanschap en jarenlange werkervaring iets zou kunnen toevoegen in uw organisatie. Kwaliteiten die op mij van toepassing zijn; verantwoordelijk, stressbestendig, loyaal, flexibel, klantvriendelijk en hard werkend.
Wat breng ik mee?
Zo omschrijven anderen mij
Ik typeer mezelf als een gemotiveerde, betrouwbare en hard werkende medewerker met een groot verantwoordelijkheidsgevoel.
Kernwoorden: stressbestendig, klantvriendelijk, betrouwbaar, loyaal,flexibel, sociaal, samenwerken
Mijn huidige situatie
Werkervaring
Van Marle Grafische Bedrijven 27/11/1995 - 01/02/2014
Functie: afdelingschef Afterpress en Magazijn & Expeditie ( tot november 2005)
Functie: productieleider Press, Afterpress, Magazijn & Expeditie
Taken: leidinggeven aan medewerkers op de diverse afdelingen, maken van de planning voor alle productie afdelingen, voeren van functioneringsgesprekken, contacten met vertegenwoordigers, spreekbuis tussen productie- en verkoopafdeling en pre press, opleiden van leerlingen, gesprekken met begeleiders van opleidingscentra tbv de leerlingen, contacten met leveranciers en monteurs van de diverse machines op de afdelingen, verantwoordelijk voor correcte levering van drukwerk naar klanten via diverse logistieke dienstverleners, contacten met Arbodienst, voeren van verzuimgesprekken, oplossen van technische problemen aan machines, instellen van de machines, meedraaien in de productie, sollicitatie gesprekken voeren, inwerken van nieuwe medewerkers en vakantiekrachten.
Drukkerij Van Marle 01/09/1988 - 15/04/1995
Functie: van leerling tot vakman After Press (afwerking)
Taken: bedienen van snijmachines (Polar), vergaar- en brocheermachines (Theisen & Bonitz) en vouwmachines (Stahlfolder Ti 52 en Morgana digifold), stansmachines ( Kama en Busch Stanskanon), alle voorkomende werkzaamheden op de Afterpress.
Opleidingen
1983 - 1988 MAVO diploma
1988 - 1990 Grafisch vakman GOC diploma
1990 - 1991 Grafisch technicus GOC diploma
1991 - 1993 Afwerkingtechniek & Calculatie diploma
1992 Handboekbinden certificaat
2000 Communicatie en Leidinggeven certificaat
2004 Functioneringsgesprekken voeren certificaat
2013 Bedrijfshulpverlening certificaat
Meer over mij
Zo besteed ik mijn vrije tijd
Muziek
De sporten van de kinderen
Werkgebied