Talentcard®
Overzicht profielen
Talentcard van Lissy Verzijden - Hartog

Lissy Verzijden - Hartog

project manager / office manager

Personalia

Leeftijd
50 jaar

Portfolio

Rijbewijs en talenkennis

Talen (spreken)
  • Engels
  • Nederlands
  • Duits
  • Frans
  • Spaans
Talen (schrijven)
  • Engels
  • Nederlands
  • Duits
  • Frans
  • Spaans
Rijbewijs
  • B - Personenauto

Wat breng ik mee?

Zo omschrijven anderen mij

Doorzetter, leergierig, hands-on, oplossingsgericht, mensen-mens, loyaal, hardwerkend, enthousiast, vrolijk

Mijn huidige situatie

Functie(s):
  • marketeer
  • marketingmedewerker
  • pers-, publieksvoorlichter
  • pr-adviseur
Sector(en):
  • Reizen & Recreatie
Carrièreniveau:
  • Ervaren
Beschikbaar vanaf:
  • Per direct

Werkervaring

3-2015 t/m heden
Freelance Marketing manager Retail Europe
Asics European HQ - Sportsbrand
Op de afdeling marketing verzorg ik het gehele retail gedeelte.
Alle window en instore communicatie voor alle Flagship Stores in Europa vallen onder mijn verantwoordelijkheid. Zowel de concepten en plannen maken als de uitrol van de store openings, de nieuwe executies, de seasonal aanbiedingen, alle veranderingen in deze winkels komen uit mijn koker. Het aansturen van de in- en externe designers, de logistiek, de budgetten, nieuwe marketing plannen alsmede de productie bureaus aansturen.


4-2014 t/m 2-2015
Freelance Project Manager
NIKE EHQ – SportsBrand
Op de afdeling Communicatie ben ik verantwoordelijk voor meerdere projecten van interne klanten zoals The Board of Directors en VP’s and GM’s van verschillende afdelingen voor Nike WorldWide.
Hier dragen we zorg voor alle presentaties die gehouden worden.
Deze presentaties bestaan uit Keynote of Powerpoint bestanden, gemaakt door (externe) designers, alsmede ruimtes / zalen / shops die moeten worden ingericht. Presentaties binnen Nike staan op een zeer hoog niveau, compleet met Audio en Video’s speciaal voor de presentaties gemaakt door Editors en Producers. Het aansturen van deze externen tijdens de rehersals horen ook tot de taak die ik binnen Nike vervul.
De planningen en begrotingen maken wij zelf, en ook de verdere puchase-afhandeling gebeurt hier. Naast de project management activiteiten zorg ik mede voor nieuwe klanten middels (interne) presentaties en verkoop.
De nieuwe shops, de gerestylde shops, het materiaal dat daarvoor geproduceerd wordt, de distributie en planning, de designs en presentaties, alles hoorde in het totaal pakket.


9-2013 t/m heden
Freelance Project Manager
Dental Art – Tandarts praktijk
Hier ben ik parttime bezig om de praktijk beter op te zetten, meer publiciteit te geven en allerlei andere bijkomende bezigheden, anders dan het tandheelkundige aspect. Daarnaast zorg ik voor het stuk officemanagement, personeel en administratie.


3-2007 t/m 8-2013
Traffic- en Productie Manager
Agis Zorgverzekeringen – zorgverzekeraar
Hier ben ik verantwoordelijk voor aansturen van de Agis studio, deelname aan projecten, zoals het eindejaarswerk en DM-acties, en input en advies voor verbetering van processen. Verantwoordelijk voor de processen binnen de studio en het beoordelen van budgetten, zowel vormgevingstechnisch als drukwerktechnisch, planningen bewaken, prioriteren en mensen/middelen inzetten ten behoeve van de diverse processen. Briefing en begeleiden van externe vormgevers, tekstschrijvers, fotografen, webdesigners, mediabureaus, vertaalbureaus en drukkerijen. Daarnaast het aanvragen en beoordelen van offertes op technische specificaties en prijs, begeleiden van drukwerktraject en logistiek, alsmede de administratieve afhandeling hiervan. Binne Achmea, alle vestigingen van Nederland, moest er een nieuw beeld en huisstijl database komen. Hier ben ik voor verantwoordelijke geweest, alsmede het opzetten en de invulling van de beeldband voor Agis en Zilverenkruis.
Ook ben ik beeldredacteur voor de gehele fotografie en beeldkeuze binnen Agis, zowel off- als online. Onder anderen het organiseren van evenementen, fotoshoots (fotograaf, modellen, visagie, locatie,props) en het aankopen van stockbeeld en het opzetten en beheren van de beeld-database. Naast het begeleiden van projecten en het aansturen van de studio, ben ik verantwoordelijk voor het binnenhalen van nieuwe projecten binnen Agis, maar ook binnen de andere takken van Achmea, door heel Nederland. In drukke tijden spring ik hier ook de vormgevers bij, met het maken van verschillende middelen als: advertenties, posters, brochures, banners (online) en andere gewenste items.

12-2005 t/m 2-2007
Project Manager
Graphic Promotions – Retail reclame- en productiebureau
Hier ben ik verantwoordelijk voor een eigen klantenpakket, als projectmanager maar ook als accountmanager. Ik verzorg lopende en repeterende projecten zowel off- als online, maar ga ook op pad als account manager om nieuwe ideeën / marketingconcepten te verkopen bij mijn klanten. Ook ben ik verantwoordelijk voor de het idee en de vertaling naar de studio, naar de creatieven, naar de drukkers en andere leveranciers, maar ook voor de inkoop.
Het organiseren van evenementen en personeelsfeesten, buitenland-trips, beurzen en concerten, waren wekelijkse bezigheden. Logistiek van POSpakketten voor retail. Trajecten als laten bouwen van websites,
(e-)mailingen, drukwerk in de meest uiteen lopende soorten, laten maken van luchtballonnen, niets is mij vreemd. De urenregistratie en facturering behoren tot mijn pakket, evenals de maandcijfers en targets die gehaald moeten worden.


11 – 2004 t/m 10-2005
Project Manager / Officemanager
ESDM marketing projecten – Direct Marketing bureau binnen Retailbranche
ESDM was een kleine organisatie die als een soort intermediair tussen haar klanten en leveranciers staat. Binnen ESDM ben ik verantwoordelijk geweest voor een eigen klantenpakket. Hiervoor coördineer en begeleid ik direct-marketingtrajecten in de breedste zin van het woord. Vanaf het moment van het idee van de klant of het samen opzetten van een idee, de inkoop, het creatieproces, de productie van drukwerk, de inkoop van adressen, het verzorgen van de (gepersonaliseerde) mailing, het versturen, de respons, en wat verder te doen met de respons. Daarnaast was ik ook verantwoordelijk voor de facturatie van de eigen projecten. Buiten het begeleiden hield ik mij ook bezig met new-business en was ik op de weg om de activiteiten van ESDM te verkopen aan nieuwe en bestaande klanten.
Ook het reilen en zijlen op kantoor was mijn verantwoordelijkheid, van inkoop van kantoor artikelen, aansturen van de collega's als de administratie.
Ik ben hier gestopt na de vervelende ervaring van het failliet gaan van dit bedrijf.


3 – 2004 t/m 11- 2004
Freelance Reclame-coördinator
Intres BV – retail-service organisatie
Hier was ik voor een project aangenomen van 8 maanden, en was ik verantwoordelijk voor de verschillende reclame-uitingen van verschillende klanten van de Wonen-divisie (retail). Ik coördineerde hier trajecten als reclamepakketten (folders, banieren , advertenties) maar ook beurzen, en evenementen vanaf de opdracht van inkoper, tot aan de levering. Ik zorgde voor de ideeën, planningen, de inkoop van derden (fotografen, vormgevers etc), en het contact met de klanten.


11 – 2002 t/m 3 - 2004
Operations/ Traffic Manager
Philips Design – Productdesign en ontwikkeling Philips.
Hier was ik in dienst als Trafficmanager van de afdeling Product Graphics en Trend Analyses. Daarbij is de afdeling Product Graphics is een nieuwe afdeling die moest worden opgezet en waarvoor ik nieuwe processen gemaakt heb.
Verder was ik aanspreekpunt voor de contacten met de leveranciers in binnen en buitenland. En zorgde ik ook voor nieuwe leveranciers.
Verdere taken waren het inkopen van freelancers en van “interne freelancers” van uit Philips Design worldwide.
Als Operationsmanager zorgde ik voor de totale planning van alle medewerkers (45 stuks) van Philips Design Amersfoort, dat de studio draaiende blijft, en dat de ondersteunende afdelingen weten wat en wanneer wat nodig is.
Als Operationsmanager was ik ook verantwoordelijk voor een interne verhuizing/styling van de studio, ik was het aanspreekpunt voor alle partijen. Ook de inkoop van kantoor artikelen en dagelijks aanspreekpunt voor personeel was mijn taak.


5 - 2002 t/m 11 – 2002
Project Manager
Meyson Communicatieadviesbureau – reclame / communicatiebureau.
Hier was ik in dienst als projectmanager, en vormde samen met een accountmanager 1 van de 4 accountteams die binnen Meyson werkzaam zijn. Binnen die teams had ieder een bepaald klantenpakket, en begeleidden hiervoor allerlei soorten projecten. Ik was verantwoordelijk voor de totale projectadministratie van onze eigen klanten; de offerteaanvragen bij de verschillende leveranciers, de orderregistratie, de in- en externe begroting, de correspondentie, de inkoopkosten, de in- en externe planning. Verder vertaalde ik de briefing van de klant naar een briefing aan de creatieven.
Helaas door slechte economische omstandigheden van dit bedrijf, was ik genoodzaakt opzoek te gaan naar een andere baan.



12 -1999 t/m 5 -2002
Leidinggevende Studio / Redactie
Factotum Media – Uitgeverij / drukkerij in onroerend goed.
Ik gaf leiding aan de studio van de uitgeverij, aan een team van 8 mensen
(2 redacteurs, 2 vormgevers en 4 dtp-ers). Het is een functie als middenmanager. Ik stuurde het team aan, begeleidde en coachte. Beoordelings- en functioneringsgesprekken alsmede sollicitatieprocedures behoorden binnen mijn takenpakket. Ik was verantwoordelijk voor de kwaliteitsbewaking / verbetering, procesverbetering inkoop en het bewaken van de begroting. Verder was ik verantwoordelijk voor nieuwe magazines. Ik begeleidde het klantcontact hierover, zorgde voor de juiste briefing aan de creatieven voor het vormvoorstel, zorgde voor de juiste redactieopzet, vormgeving en het juiste team dat het moest gaan produceren en deed de presentatie van het concept bij de klant.
Verder ben ik binnen Factotum Media bezig geweest om de OR op te zetten, en was verkozen tot secretaris van de OR.


7 - 1997 t/m 11 - 1999
Vormgever / lithograaf
Uitgeverij van Westering - Uitgeverij van tijdschriften.
Ik was verantwoordelijk voor twee tijdschriften in deze uitgeverij waar ik de vormgeving en de lithografie voor deed. Verder deed ik samen met een collega nog twee andere tijdschriften. Ook de styling van de fotografie kwam er geregeld bij kijken. Daarnaast verzorgde in nieuwe huisstijlen, advertenties en allerlei ander drukwerk.


7 - 1996 t/m 6 -1997
DTP-er / vormgever
Kameleon Reclamestudio - Reclame studio
Bij deze reclame studio, ben ik als parttimer aan de slag geweest tijdens mijn studie. Hier maakten we voornamelijk advertenties, folders en brochures.

Opleidingen

2010 - 2011
Opleiding tot (leerling) Edelsmid

1993 - 1997
Nimeto, MTS voor reclame- en presentatietechniek, te Utrecht
Richting: Grafisch ontwerpen
Diploma: ja (juni 1997)

1988 - 1993
R.K. Scholengemeenschap Laar en Berg, te Laren
Opleiding: HAVO
Diploma: ja (juni 1993)

Cursussen:
Cursus leidinggeven / middenkadermanagement bij Schouten en Nelissen
Cursus Ondernemings Raad bij GITP
Cursus Project Management via het Philips Training Programme
Cursus Business English, Bandoera taal opleidingen
Cursus Spaans, voor 2 opvolgende jaren, aangevuld met 4 jaar conversatie
Cursus Reiki I en II

Meer over mij

Zo besteed ik mijn vrije tijd

Badminton competitie, tennis, sieraden maken, schilderen, kunstgeschiedenis, tuinieren

Werkgebied

  • Eemnes 25km
Talentcard®