Talentcard®
Overzicht profielen
Talentcard van Philip Magielsen

Philip Magielsen

Operator Meerkleuren vellenoffset/Printoperator

Personalia

Leeftijd
61 jaar

Portfolio

Rijbewijs en talenkennis

Talen (spreken)
  • Nederlands
  • Engels
Talen (schrijven)
  • Nederlands
  • Engels
Rijbewijs
  • B - Personenauto

Dit ben ik

Mijn dromen en ambities

Doordat De Grafische sector in zeer zwaar weer verkeerd, wil ik mijn verder werktoekomst richten op de procestechniek.
Ik vindt deze sector zeer interessant, ondanks dat ik de diploma's hiervoor niet bezit neemt het niet weg dat ik het leuk zal vinden om omgeschoold te worden.

Wat breng ik mee?

Zo omschrijven anderen mij

Mijn eigenschappen zijn o.a. -Eerlijk
-Betrouwbaar
-Flexibel
-Kwaliteit leveren

Daarnaast ben ik enthousiast, ambitieus en leergierig. Harde werker die geen 9 tot 5 mentaliteit bezit. Communicatief vaardig. Houd van orde en netheid en leg de lat van mijn werk altijd hoog. Gedreven vakman die de punten graag op de "i" zet. Zelfstandige werker die in staat is knopen door te hakken om tot een gedegen resultaat te komen.

Mijn huidige situatie

Functie(s):
  • distributiemedewerker
Sector(en):
  • Techniek
Carrièreniveau:
  • Ervaren
Beschikbaar vanaf:
  • Per direct

Werkervaring

2001 - 2015 KLOMP GRAFISCHE COMMUNICATIE B.V Meerkleuren Offsetdrukker
Na het vertrek bij Printinmotion BV, heb ik ruim 13 jaar gewerkt als Meerkleuren Offsetdrukker bij o.a. Klomp Grafische Communicatie. Ik heb gewerkt aan een Heidelberger CD 74 5LX (met lakunit) en een Heidelberger Printmaster 52-2, verdere werkzaamheden dier ik verrichtte waren Stansen en Rillen op een Heidelberger Cilinder Automaat, Lamineren op een Tauler Lamineermachineen werkzaam op de digitale printafdeling. Bij Klomp Grafische Communicatie drukten we voornamelijk brochures, posters en allerlei reclamedrukwerk.

2001 PRINTINMOTION BV Meerkleuren offsetdrukker
Na het faillissement van Music Print BV zijn we overgenomen door Printinmotion te Haarlem. Ik was daar gedurende een aantalmaanden werkzaam als Meerkleuren Offsetdrukker aan een Groot Formaat Mitsubishi Offsetpers. Bij Printinmotion Bestond het drukken voornamelijk uit 't drukken van CD-boekjes, inlays en Posters.

1998 - 2001 MUSIC PRINT BV. Meerkleuren Offsetdrukker
Na het faillissement van Frisch Drukkerijen BV, heb ik gewerkt als Meerkleuren Offsetdrukker aan o.a. 4- en 5 kleuren Heidelberger offsetpersen met en zonder lakunits. Bij Music print drukte we voor 99% CD boekjes en inlays. Het drukwerk bestond voornamelijk uit full color drukwerk.

1985 - 1998 FRISCH DRUKKERYEN BV. Meerkleuren Offsetdrukker
Ik heb tijdens mijn dienstverband bij Frisch Drukkerijen BV, te Amsterdam na mijn grafische opleiding (LTS en MTS) mijn Offsetdrukken-diploma behaald (zowel Primair als Voortgezet) vanaf 1988 was ik werkzaam als gediplomeerd Meerkleuren Offsetdrukker. Bij Frisch Drukkerijen BV drukte ik o.a. reclamedrukwerk, rugnummers voor wedstrijden, enveloppen en etiketten.

Opleidingen

1976 - 1980 Grafische Techniek LTS (School voor de Grafische Vakken, Utrecht) Diploma behaald.

1980 - 1985 Grafische Techniek MTS (School voor de Grafische Vakken, Utrecht) Diploma behaald.

1986 - 1987 Basisdrukken Offsettechniek Primair (Amsterdamse Grafische School) Diploma behaald.

1987 - 1988 Offsetdrukker Voortgezet (Amsterdamse Grafische School) Diploma behaald.

2003 - 2014 Bedrijfshulpverleningcursus + Herhaling cursussen (NIBHV) Certificaat behaald.

Meer over mij

Zo besteed ik mijn vrije tijd

Wandelen, Lezen, Geschiedenis en gamen.

Werkgebied

  • Almere 50km
Talentcard®